Kapunyitás pénteken: 14:00 órakor, szombaton 10:00 órakor

július, 2018

Események szűrése

Nap:

Összes

Helyszín:

Összes

péntek20júl15:45péntek16:00A fesztivál ünnepélyes megnyitója15:45 - 16:00 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

péntek20júl16:00péntek17:00Széplaki utcazene16:00 - 17:00 Chardonnay pódium

péntek20júl16:00péntek17:00Varjos zenekar16:00 - 17:00 Tramini pódium Tramín

péntek20júl16:00péntek17:00Szentmise16:00 - 17:00 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

péntek20júl16:00péntek17:00Berec Péter harmonikaművész16:00 - 17:00 Kékfrankos pódium Frankovka

péntek20júl17:00péntek18:00Ösztövér és Rozmaring néptánccsoport, Bokréta vegyes kar17:00 - 18:00 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

péntek20júl17:00péntek18:00Endorfin zenekar17:00 - 18:00 Alibernet pódium

péntek20júl17:00péntek18:00Zseb együttes17:00 - 18:00 Veltelini pódium Veltlín

péntek20júl17:00péntek18:00Peter Adamov17:00 - 18:00 Oportó pódium Modrý portugál

péntek20júl17:00péntek18:00Tárogatón játszik Vecserka Péter17:00 - 18:00 Dunaj pódium

péntek20júl18:00péntek19:00Berec Péter harmonikaművész18:00 - 19:00 Chardonnay pódium

péntek20júl18:00péntek19:00Népzene tekerőlanton18:00 - 19:00 Kékfrankos pódium Frankovka

péntek20júl18:00péntek19:00Széplaki utcazene18:00 - 19:00 Tramini pódium Tramín

péntek20júl18:00péntek19:00Varjos zenekar18:00 - 19:00 Oportó pódium Modrý portugál

péntek20júl19:00péntek20:00J&M Duo19:00 - 20:00 Alibernet pódium

péntek20júl19:00péntek20:00Peter Adamov19:00 - 20:00 Veltelini pódium Veltlín

péntek20júl19:00péntek20:00Ösztövér és Rozmaring néptánccsoportok19:00 - 20:00 Dunaj pódium

péntek20júl19:00péntek20:00Zseb együttes19:00 - 20:00 Oportó pódium Modrý portugál

péntek20júl20:00péntek21:00Népzene tekerőlanton20:00 - 21:00 Chardonnay pódium

péntek20júl20:00péntek21:00Varjos zenekar20:00 - 21:00 Kékfrankos pódium Frankovka

péntek20júl20:00péntek21:00Berec Péter harmonikaművész20:00 - 21:00 Tramini pódium Tramín

péntek20júl21:00péntek23:30Zseb együttes21:00 - 23:30 Dunaj pódium

péntek20júl21:00péntek22:00J&M Duo21:00 - 22:00 Veltelini pódium Veltlín

péntek20júl21:00péntek22:00Endorfin zenekar21:00 - 22:00 Oportó pódium Modrý portugál

péntek20júl21:00péntek22:00Peter Adamov21:00 - 22:00 Alibernet pódium

péntek20júl22:00péntek23:30KiemeltRúzsa Magdi nagykoncert22:00 - 23:30 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

péntek20júl(júl 20)23:30szombat21(júl 21)03:00DJ Szemi & Sipos D sax show23:30 - 03:00 (21) Kékfrankos pódium Frankovka

szombat21júl14:00szombat15:00Népzene tekerőlanton14:00 - 15:00 Chardonnay pódium

szombat21júl15:00szombat16:00Varjos zenekar15:00 - 16:00 Dunaj pódium

szombat21júl15:00szombat16:00Poa Pratensis Bluegrass15:00 - 16:00 Alibernet pódium

szombat21júl15:00szombat16:00Peter Adamov15:00 - 16:00 Oportó pódium Modrý portugál

szombat21júl15:00szombat16:00Teddy Harpo One Man Band15:00 - 16:00 Veltelini pódium Veltlín

szombat21júl16:00szombat17:00Széplaki utcazene16:00 - 17:00 Chardonnay pódium

szombat21júl16:00szombat17:00Anyalai Pepes János és népi zenekara16:00 - 17:00 Kékfrankos pódium Frankovka

szombat21júl16:00szombat17:00Kultivál együttes16:00 - 17:00 Tramini pódium Tramín

szombat21júl17:00szombat18:00Underground Funk Orchestra17:00 - 18:00 Dunaj pódium

szombat21júl17:00szombat18:00Poa Pratensis Bluegrass17:00 - 18:00 Oportó pódium Modrý portugál

szombat21júl17:00szombat18:00A kávé világa - Barista bemutató17:00 - 18:00 Kékfrankos pódium Frankovka

szombat21júl17:00szombat18:00Teddy Harpo One Man Band17:00 - 18:00 Alibernet pódium

szombat21júl17:00szombat18:00Peter Adamov17:00 - 18:00 Veltelini pódium Veltlín

szombat21júl18:00szombat19:00Berec Péter harmonikaművész18:00 - 19:00 Kékfrankos pódium Frankovka

szombat21júl18:00szombat19:00Anyalai Pepes János és népi zenekara18:00 - 19:00 Chardonnay pódium

szombat21júl18:00szombat19:00Széplaki utcazene18:00 - 19:00 Tramini pódium Tramín

szombat21júl19:00szombat20:00Underground funk orchestra19:00 - 20:00 Veltelini pódium Veltlín

szombat21júl19:00szombat20:00Varjos zenekar19:00 - 20:00 Oportó pódium Modrý portugál

szombat21júl19:00szombat20:00Kultivál együttes19:00 - 20:00 Dunaj pódium

szombat21júl19:00szombat20:00NowEmber együttes19:00 - 20:00 Alibernet pódium

szombat21júl20:00szombat21:00Berec Péter harmonikaművész20:00 - 21:00 Chardonnay pódium

szombat21júl20:00szombat21:00Népzene tekerőlanton20:00 - 21:00 Tramini pódium Tramín

szombat21júl20:00szombat21:00Peter Adamov20:00 - 21:00 Kékfrankos pódium Frankovka

szombat21júl21:00szombat22:00Varjos zenekar21:00 - 22:00 Alibernet pódium

szombat21júl21:00szombat23:59Anyalai Pepes János és népi zenekara21:00 - 23:59 Dunaj pódium

szombat21júl21:00szombat22:00ElmoStix visual led show felvonulás21:00 - 22:00 Tramini pódium Tramín

szombat21júl21:00szombat22:00Kultivál együttes21:00 - 22:00 Oportó pódium Modrý portugál

szombat21júl21:00szombat22:00NowEmber együttes21:00 - 22:00 Veltelini pódium Veltlín

szombat21júl21:00szombat22:00ElmoStix visual led show felvonulás21:00 - 22:00 Kékfrankos pódium Frankovka

szombat21júl21:00szombat22:00ElmoStix visual led show felvonulás21:00 - 22:00 Chardonnay pódium

szombat21júl21:30szombat22:00ElmoStix visual led show21:30 - 22:00 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

szombat21júl22:00szombat23:59KiemeltBoney M22:00 - 23:59 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

szombat21júl(júl 21)23:00vasárnap22(júl 22)03:00Zseb együttes23:00 - 03:00 (22) Kékfrankos pódium Frankovka

szombat21júl(júl 21)23:59vasárnap22(júl 22)01:00KiemeltHorkýže Slíže23:59 - 01:00 (22) Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

vasárnap22júl01:00vasárnap03:00DJ Szemi & Sipos D sax show01:00 - 03:00 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

Kapcsolat

Kérdése van? Írjon nekünk!

Nem olvasható? Kérjen újat itt. captcha txt

Start typing and press Enter to search

X