Otvorenie brány: V piatok o 14:00 hod., v sobotu o 10:00 hod.

Júl, 2018

Filtrovať udalosti

Deň:

Všetky

Umiestnenie udalosti:

Všetky

Piatok20júl15:45Piatok16:00Slávnostné otváranie festivalu15:45 - 16:00 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

Piatok20júl16:00Piatok17:00Kapela Varjos16:00 - 17:00 Tramini pódium Tramín

Piatok20júl16:00Piatok17:00Svätá omša16:00 - 17:00 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

Piatok20júl16:00Piatok17:00Pouličná hudba Széplaki16:00 - 17:00 Chardonnay pódium

Piatok20júl16:00Piatok17:00Berec Peter akordeón16:00 - 17:00 Kékfrankos pódium Frankovka

Piatok20júl17:00Piatok18:00Kapela Endorfin17:00 - 18:00 Alibernet pódium

Piatok20júl17:00Piatok18:00Hudba na tárogató Vecserka Péter17:00 - 18:00 Dunaj pódium

Piatok20júl17:00Piatok18:00Kapela ZSEB17:00 - 18:00 Veltelini pódium Veltlín

Piatok20júl17:00Piatok18:00Tanečné súbory Ösztövér a Rozmaring, Miešaný zbor Bokréta17:00 - 18:00 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

Piatok20júl17:00Piatok18:00Peter Adamov17:00 - 18:00 Oportó pódium Modrý portugál

Piatok20júl18:00Piatok19:00Kapela Varjos18:00 - 19:00 Oportó pódium Modrý portugál

Piatok20júl18:00Piatok19:00Berec Peter akordeón18:00 - 19:00 Chardonnay pódium

Piatok20júl18:00Piatok19:00Pouličná hudba Széplaki18:00 - 19:00 Tramini pódium Tramín

Piatok20júl18:00Piatok19:00Ľudová hudba na niňare18:00 - 19:00 Kékfrankos pódium Frankovka

Piatok20júl19:00Piatok20:00Peter Adamov19:00 - 20:00 Veltelini pódium Veltlín

Piatok20júl19:00Piatok20:00Tanečné súbory Ösztövér a Rozmaring19:00 - 20:00 Dunaj pódium

Piatok20júl19:00Piatok20:00Kapela ZSEB19:00 - 20:00 Oportó pódium Modrý portugál

Piatok20júl19:00Piatok20:00J&M Duo19:00 - 20:00 Alibernet pódium

Piatok20júl20:00Piatok21:00Berec Peter akordeón20:00 - 21:00 Tramini pódium Tramín

Piatok20júl20:00Piatok21:00Ľudová hudba na niňare20:00 - 21:00 Chardonnay pódium

Piatok20júl20:00Piatok21:00Kapela Varjos20:00 - 21:00 Kékfrankos pódium Frankovka

Piatok20júl21:00Piatok23:30Kapela ZSEB21:00 - 23:30 Dunaj pódium

Piatok20júl21:00Piatok22:00Peter Adamov21:00 - 22:00 Alibernet pódium

Piatok20júl21:00Piatok22:00J&M Duo21:00 - 22:00 Veltelini pódium Veltlín

Piatok20júl21:00Piatok22:00Kapela Endorfin21:00 - 22:00 Oportó pódium Modrý portugál

Piatok20júl22:00Piatok23:30FeaturedKoncert - Rúzsa Magdi22:00 - 23:30 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

Piatok20júl(júl 20)23:30Sobota21(júl 21)03:00DJ Szemi & Sipos D sax show23:30 - 03:00 (21) Kékfrankos pódium Frankovka

Sobota21júl14:00Sobota15:00Ľudová hudba na niňare14:00 - 15:00 Chardonnay pódium

Sobota21júl15:00Sobota16:00Kapela Varjos15:00 - 16:00 Dunaj pódium

Sobota21júl15:00Sobota16:00Peter Adamov15:00 - 16:00 Oportó pódium Modrý portugál

Sobota21júl15:00Sobota16:00Poa Pratensis Bluegrass15:00 - 16:00 Alibernet pódium

Sobota21júl15:00Sobota16:00Teddy Harpo One Man Band15:00 - 16:00 Veltelini pódium Veltlín

Sobota21júl16:00Sobota17:00Pouličná hudba Széplaki16:00 - 17:00 Chardonnay pódium

Sobota21júl16:00Sobota17:00Kapela Kultivál16:00 - 17:00 Tramini pódium Tramín

Sobota21júl16:00Sobota17:00Ján Anyalai Pepes a jeho ľudová kapela16:00 - 17:00 Kékfrankos pódium Frankovka

Sobota21júl17:00Sobota18:00Peter Adamov17:00 - 18:00 Veltelini pódium Veltlín

Sobota21júl17:00Sobota18:00Svet kávy - ukážka17:00 - 18:00 Kékfrankos pódium Frankovka

Sobota21júl17:00Sobota18:00Underground Funk Orchestra17:00 - 18:00 Dunaj pódium

Sobota21júl17:00Sobota18:00Teddy Harpo One Man Band17:00 - 18:00 Alibernet pódium

Sobota21júl17:00Sobota18:00Poa Pratensis Bluegrass17:00 - 18:00 Oportó pódium Modrý portugál

Sobota21júl18:00Sobota19:00Berec Peter akordeón18:00 - 19:00 Kékfrankos pódium Frankovka

Sobota21júl18:00Sobota19:00Ján Anyalai Pepes a jeho ľudová kapela18:00 - 19:00 Chardonnay pódium

Sobota21júl18:00Sobota19:00Pouličná hudba Széplaki18:00 - 19:00 Tramini pódium Tramín

Sobota21júl19:00Sobota20:00Kapela Kultivál19:00 - 20:00 Dunaj pódium

Sobota21júl19:00Sobota20:00Underground funk orchestra19:00 - 20:00 Veltelini pódium Veltlín

Sobota21júl19:00Sobota20:00Kapela Varjos19:00 - 20:00 Oportó pódium Modrý portugál

Sobota21júl19:00Sobota20:00NowEmber19:00 - 20:00 Alibernet pódium

Sobota21júl20:00Sobota21:00Berec Peter akordeón20:00 - 21:00 Chardonnay pódium

Sobota21júl20:00Sobota21:00Peter Adamov20:00 - 21:00 Kékfrankos pódium Frankovka

Sobota21júl20:00Sobota21:00Ľudová hudba na niňare20:00 - 21:00 Tramini pódium Tramín

Sobota21júl21:00Sobota22:00Kapela Kultivál21:00 - 22:00 Oportó pódium Modrý portugál

Sobota21júl21:00Sobota22:00NowEmber21:00 - 22:00 Veltelini pódium Veltlín

Sobota21júl21:00Sobota23:59Ján Anyalai Pepes a jeho ľudová kapela21:00 - 23:59 Dunaj pódium

Sobota21júl21:00Sobota22:00Kapela Varjos21:00 - 22:00 Alibernet pódium

Sobota21júl21:00Sobota22:00ElmoStix visual led show sprievod21:00 - 22:00 Tramini pódium Tramín

Sobota21júl21:00Sobota22:00ElmoStix visual led show sprievod21:00 - 22:00 Kékfrankos pódium Frankovka

Sobota21júl21:00Sobota22:00ElmoStix visual led show sprievod21:00 - 22:00 Chardonnay pódium

Sobota21júl21:30Sobota22:00ElmoStix visual led show21:30 - 22:00 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

Sobota21júl22:00Sobota23:59FeaturedKoncert - Boney M22:00 - 23:59 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

Sobota21júl(júl 21)23:00nedeľa22(júl 22)03:00Kapela ZSEB23:00 - 03:00 (22) Kékfrankos pódium Frankovka

Sobota21júl(júl 21)23:59nedeľa22(júl 22)01:00FeaturedKoncert - Horkýže Slíže23:59 - 01:00 (22) Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

nedeľa22júl01:00nedeľa03:00DJ Szemi & Sipos D sax show01:00 - 03:00 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

Kontakt

Máte otázku? Napíšte nám!

Nečitateľné? Požiadať znova tu. captcha txt

Start typing and press Enter to search

X