Kapunyitás pénteken: 14:00-kor, szombaton 10:00-kor

július, 2019

Nap

Helyszín

péntek19júl15:4516:00A fesztivál ünnepélyes megnyitója15:45 - 16:00 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

péntek19júl16:0017:00Magyar Csárdás Project16:00 - 17:00 Chardonnay pódium

péntek19júl16:0017:00Szentmise16:00 - 17:00 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

péntek19júl16:0017:00Peter Adamov16:00 - 17:00 Kékfrankos pódium Frankovka

péntek19júl16:0017:00Strings & Croon16:00 - 17:00 Tramini pódium Tramín

péntek19júl17:0019:00Ösztövér és Rozmaring folklórcsoport, Bokréta Vegyeskar, Udvardi Dalárda17:00 - 19:00 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

péntek19júl17:0018:00Kultivál Group17:00 - 18:00 Alibernet pódium

péntek19júl17:0018:00Berec Péter harmonikaművész17:00 - 18:00 Kékoportó pódium Modrý portugál

péntek19júl17:0018:00ToSoDa Project17:00 - 18:00 Veltelini pódium Veltlín

péntek19júl17:0018:00Petra Börnerová trio17:00 - 18:00 Dunaj pódium

péntek19júl18:0019:00Széplaki utcazene18:00 - 19:00 Tramini pódium Tramín

péntek19júl18:0019:00Peter Adamov18:00 - 19:00 Kékfrankos pódium Frankovka

péntek19júl18:0019:00Magyar Csárdás Project18:00 - 19:00 Chardonnay pódium

péntek19júl19:0020:00Berec Péter harmonikaművész19:00 - 20:00 Kékoportó pódium Modrý portugál

péntek19júl19:0020:00ToSoDa Project19:00 - 20:00 Veltelini pódium Veltlín

péntek19júl19:0020:00J&M Duo19:00 - 20:00 Alibernet pódium

péntek19júl19:0020:00Petra Börnerová trio19:00 - 20:00 Dunaj pódium

péntek19júl20:0021:00JamBros20:00 - 21:00 Chardonnay pódium

péntek19júl20:0021:00Széplaki utcazene20:00 - 21:00 Tramini pódium Tramín

péntek19júl20:0021:00Peter Adamov20:00 - 21:00 Kékfrankos pódium Frankovka

péntek19júl21:0022:00Silver Uragan21:00 - 22:00 Dunaj pódium

péntek19júl21:0022:00J&M Duo21:00 - 22:00 Alibernet pódium

péntek19júl21:0022:00Kultivál Group21:00 - 22:00 Veltelini pódium Veltlín

péntek19júl21:0022:00Berec Péter harmonikaművész21:00 - 22:00 Kékoportó pódium Modrý portugál

péntek19júl22:0023:30KiemeltMAGNA CUM LAUDE22:00 - 23:30 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

péntek19júl(júl 19)23:30szombat20(júl 20)03:00DJ Szemi & Sipos D sax show23:30 - 03:00 (20) Kékfrankos pódium Frankovka

szombat20júl10:0015:00JUNIOR WINE RUN STREKOV10:00 - 15:00 Veltelini pódium Veltlín

szombat20júl15:0016:00Varjos zenekar15:00 - 16:00 Dunaj pódium

szombat20júl15:0016:00Berec Peter harmonikás15:00 - 16:00 Kékoportó pódium Modrý portugál

szombat20júl15:0016:00Noémo akusztik15:00 - 16:00 Chardonnay pódium

szombat20júl15:0016:00Bellő népzenekar15:00 - 16:00 Veltelini pódium Veltlín

szombat20júl16:0017:30Kultivál Group16:00 - 17:30 Tramini pódium Tramín

szombat20júl16:0017:00Széplaki muzsika16:00 - 17:00 Chardonnay pódium

szombat20júl16:0017:00Anyalai Pepes János és népi zenekara16:00 - 17:00 Kékfrankos pódium Frankovka

szombat20júl17:0018:00Varjos zenekar és táncház17:00 - 18:00 Dunaj pódium

szombat20júl17:0018:00Berec Peter harmonikás17:00 - 18:00 Kékoportó pódium Modrý portugál

szombat20júl17:0018:00Bellő népzenekar17:00 - 18:00 Veltelini pódium Veltlín

szombat20júl17:0018:00Peter Adamov17:00 - 18:00 Chardonnay pódium

szombat20júl18:0019:00Széplaki muzsika18:00 - 19:00 Chardonnay pódium

szombat20júl18:0019:00NowEmber18:00 - 19:00 Kékoportó pódium Modrý portugál

szombat20júl18:0019:00Anyalai Pepes János és népi zenekara18:00 - 19:00 Tramini pódium Tramín

szombat20júl19:0022:30Emmer-Zsapka Duo19:00 - 22:30 Kékfrankos pódium Frankovka

szombat20júl19:0020:00Korpás Réka és Debreczeni-Kis Helga19:00 - 20:00 Kékoportó pódium Modrý portugál

szombat20júl19:0020:00Varjos zenekar és táncház19:00 - 20:00 Dunaj pódium

szombat20júl19:0020:00Bellő népzenekar19:00 - 20:00 Veltelini pódium Veltlín

szombat20júl20:0021:00NowEmber20:00 - 21:00 Kékoportó pódium Modrý portugál

szombat20júl20:0022:30Session Band20:00 - 22:30 Tramini pódium Tramín

szombat20júl20:0022:30Peter Adamov20:00 - 22:30 Chardonnay pódium

szombat20júl21:0022:30ToSoDa Project21:00 - 22:30 Kékoportó pódium Modrý portugál

szombat20júl21:0022:30KiemeltPETER CMORIK BAND21:00 - 22:30 Dunaj pódium

szombat20júl21:0022:30Kultivál Group21:00 - 22:30 Veltelini pódium Veltlín

szombat20júl(júl 20)22:30vasárnap21(júl 21)03:00DJ CSEKU22:30 - 03:00 (21) Kékfrankos pódium Frankovka

szombat20júl22:3023:59Anyalai Pepes János és népi zenekara22:30 - 23:59 Dunaj pódium

szombat20júl22:3023:59KiemeltSARAGOSSA BAND live show22:30 - 23:59 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

vasárnap21júl01:0003:00DJ Szemi & Sipos D sax show01:00 - 03:00 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

A műsorváltozás jogát fenntartjuk!

Kapcsolat

Kérdése van? Írjon nekünk!

Nem olvasható? Kérjen újat itt. captcha txt

Start typing and press Enter to search

X