Otvorenie brány: v piatok o 14:00, v sobotu o 10:00

Júl, 2019

Deň

Umiestnenie udalosti

Piatok19júl15:4516:00Slávnostné otváranie festivalu15:45 - 16:00 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

Piatok19júl16:0017:00Strings & Croon16:00 - 17:00 Tramini pódium Tramín

Piatok19júl16:0017:00Peter Adamov16:00 - 17:00 Kékfrankos pódium Frankovka

Piatok19júl16:0017:00Magyar Csárdás Project16:00 - 17:00 Chardonnay pódium

Piatok19júl16:0017:00Svätá omša16:00 - 17:00 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

Piatok19júl17:0019:00Tanečné súbory Ösztövér a Rozmaring, Miešaný zbor Bokréta, Udvardi Dalárda17:00 - 19:00 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

Piatok19júl17:0018:00Petra Börnerová trio17:00 - 18:00 Dunaj pódium

Piatok19júl17:0018:00Berec Peter akordeón17:00 - 18:00 Kékoportó pódium Modrý portugál

Piatok19júl17:0018:00ToSoDa Project17:00 - 18:00 Veltelini pódium Veltlín

Piatok19júl17:0018:00Kultivál Group17:00 - 18:00 Alibernet pódium

Piatok19júl18:0019:00Pouličná hudba Széplaki18:00 - 19:00 Tramini pódium Tramín

Piatok19júl18:0019:00Magyar Csárdás Project18:00 - 19:00 Chardonnay pódium

Piatok19júl18:0019:00Peter Adamov18:00 - 19:00 Kékfrankos pódium Frankovka

Piatok19júl19:0021:00J&M Duo19:00 - 21:00 Alibernet pódium

Piatok19júl19:0020:00Petra Börnerová trio19:00 - 20:00 Dunaj pódium

Piatok19júl19:0020:00Berec Peter akordeón19:00 - 20:00 Kékoportó pódium Modrý portugál

Piatok19júl19:0020:00ToSoDa Project19:00 - 20:00 Veltelini pódium Veltlín

Piatok19júl20:0021:00Peter Adamov20:00 - 21:00 Kékfrankos pódium Frankovka

Piatok19júl20:0021:00Pouličná hudba Széplaki20:00 - 21:00 Tramini pódium Tramín

Piatok19júl20:0021:00JamBros20:00 - 21:00 Chardonnay pódium

Piatok19júl21:0022:00Berec Peter akordeón21:00 - 22:00 Kékoportó pódium Modrý portugál

Piatok19júl21:0022:00Silver Uragan21:00 - 22:00 Dunaj pódium

Piatok19júl21:0022:00Kultivál Group21:00 - 22:00 Veltelini pódium Veltlín

Piatok19júl21:0022:00J&M Duo21:00 - 22:00 Alibernet pódium

Piatok19júl22:0023:30FeaturedMAGNA CUM LAUDE22:00 - 23:30 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

Piatok19júl(júl 19)23:30Sobota20(júl 20)03:00DJ Szemi & Sipos D sax show23:30 - 03:00 (20) Kékfrankos pódium Frankovka

Sobota20júl10:0015:00JUNIOR WINE RUN STREKOV10:00 - 15:00 Veltelini pódium Veltlín

Sobota20júl15:0016:00Ľudová skupina Bellő15:00 - 16:00 Veltelini pódium Veltlín

Sobota20júl15:0016:00Berec Peter akordeón15:00 - 16:00 Kékoportó pódium Modrý portugál

Sobota20júl15:0016:00Noémo acoustik15:00 - 16:00 Chardonnay pódium

Sobota20júl15:0016:00Skupina Varjos15:00 - 16:00 Dunaj pódium

Sobota20júl16:0017:30Kultivál Group16:00 - 17:30 Tramini pódium Tramín

Sobota20júl16:0017:00Széplaki Muzika16:00 - 17:00 Chardonnay pódium

Sobota20júl16:0017:00Ján Anyalai Pepes a jeho ľudová kapela16:00 - 17:00 Kékfrankos pódium Frankovka

Sobota20júl17:0018:00Peter Adamov17:00 - 18:00 Chardonnay pódium

Sobota20júl17:0018:00Ľudová skupina Bellő17:00 - 18:00 Veltelini pódium Veltlín

Sobota20júl17:0018:00Skupina Varjos a ľudový tanečný dom17:00 - 18:00 Dunaj pódium

Sobota20júl17:0018:00Berec Peter akordeón17:00 - 18:00 Kékoportó pódium Modrý portugál

Sobota20júl18:0019:00NowEmber18:00 - 19:00 Kékoportó pódium Modrý portugál

Sobota20júl18:0019:00ToSoDa Project18:00 - 19:00 Kékfrankos pódium Frankovka

Sobota20júl18:0019:00ToSoDa Project18:00 - 19:00 Kékfrankos pódium Frankovka

Sobota20júl18:0019:00Ján Anyalai Pepes a jeho ľudová kapela18:00 - 19:00 Tramini pódium Tramín

Sobota20júl18:0019:00Széplaki Muzika18:00 - 19:00 Chardonnay pódium

Sobota20júl19:0022:30Emmer-Zsapka Duo19:00 - 22:30 Kékfrankos pódium Frankovka

Sobota20júl19:0020:00Korpás Réka a Debreczeni-Kis Helga19:00 - 20:00 Kékoportó pódium Modrý portugál

Sobota20júl19:0020:00Skupina Varjos a ľudový tanečný dom19:00 - 20:00 Dunaj pódium

Sobota20júl19:0020:00Ľudová skupina Bellő19:00 - 20:00 Veltelini pódium Veltlín

Sobota20júl20:0022:30Session Band20:00 - 22:30 Tramini pódium Tramín

Sobota20júl20:0022:30Peter Adamov20:00 - 22:30 Chardonnay pódium

Sobota20júl20:0021:00NowEmber20:00 - 21:00 Kékoportó pódium Modrý portugál

Sobota20júl21:0022:30Kultivál Group21:00 - 22:30 Veltelini pódium Veltlín

Sobota20júl21:0022:30ToSoDa Project21:00 - 22:30 Kékoportó pódium Modrý portugál

Sobota20júl21:0022:30FeaturedPETER CMORIK BAND21:00 - 22:30 Dunaj pódium

Sobota20júl(júl 20)22:30nedeľa21(júl 21)00:00Ján Anyalai Pepes a jeho ľudová kapela22:30 - 00:00 (21) Dunaj pódium

Sobota20júl22:3023:59FeaturedSARAGOSSA BAND live show22:30 - 23:59 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

Sobota20júl(júl 20)23:59nedeľa21(júl 21)03:00DJ CSEKU23:59 - 03:00 (21) Kékfrankos pódium Frankovka

nedeľa21júl01:0003:00DJ Szemi & Sipos D sax show01:00 - 03:00 Velké javisko Rizling - Rizling nagyszínpad

Zmena programu vyhradená!

Kontakt

Máte otázku? Napíšte nám!

Nečitateľné? Požiadať znova tu. captcha txt

Start typing and press Enter to search

X